Koncert Vladimíra Václavka 10.5.2024

od 10.05.2024 19:30
do 10.05.2024 20:45

Koncert českého hudobníka svetového formátu, ktorého tvorba je ovplyvnená alternatívnym rockom a world music. Hrá na gitaru a basgitaru. Spieva, píše texty, skladá hudbu. Bol členom brnenských rockových skupín Dunaj a E, ďalej členom a spoluzakladateľom hudobných zoskupení Rale a Čikori. Jeho spolupráca s Ivou Bittovou, z ktorej vzišiel dvojalbum Bílé Inferno, je fascinujúcim hudobným počinom alternatívnej scény v celosvetovom merítku. Stále tvorí, so skupinou Dunaj vydal ďalší album a jeho život je spojený so šamanskou cestou. Vladimír Václavek je tvorivá bytosť prinášajúca nášmu materialisticky založenému svetu pokoru, stíšenie, premýšľanie, hlboké slová a magické melódie.

VstupenkyWeb

Šamanský workshop Duša ako radca

od 11.05.2024 11:00
do 11.05.2024 19:00

Seba vzdelávacie šamanské stretnutie, na ktorom sa dozvieme niečo viac o liečivej sile našej duše ako rozpoznanej blízkosti a nadčasovej múdrosti, ktorou nás sprevádza.

Témou stretnutia je Duša ako radca.

Na ceste životom objavujeme a znovu vytvárame sami seba.

V šamanskom kruhu pozveme naše duše do života, do svojho stredu a budeme sa pýtať, kadiaľ sa moja životná cesta vinie a kto ma na nej vedie.

Toto podujatie je už druhé v poradí.

Téma prvého šamanského stretnutia bola Vzlietnuť ako vták.

I na tomto stretnutí sme sa venovali liečivej sile našej duše. Tentokrát z pohľadu voľnosti, Jej pozvaním do nášho stredu sme ju vyzvali k rozšírenému vnímaniu objavovania nečakaných zdrojov v nás.

Šamanská cesta je silná, náročná, boľavá. Nejedná sa o cestu vybudovanú vyslovene v sférach bežnému človeku nedostupných. Naopak, je určená práve bežnému smrteľníkovi a ceste jeho duše.

Mnohí z nás sa na túto cestu odvážne stavajú. Nechcú prežiť život plný sebaľútosti a snov nikdy neuskutočnených, ani začatých. Nie je to cesta jednoduchá, no môže byť láskavá, zaujímavá, hravá, snová, presne taká, akú si ju vytvoríme.

FacebookVstupenkyWeb